--->Obj 11:3-14

FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


kilka waznych pytan
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum --->Obj 11:3-14 Strona Główna » Czas dla tego świata skończy się w zimie, MENE,MENE,TEKEL >2020.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plomien
Wtajemniczony



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:59, 22 Wrz 2006    Temat postu: kilka waznych pytan

sadzac po znakach na ziemi czas jest bliski czy koniec mozna uwazac za poczatek nowej rzeczy nie boje sie smierci . ale chcialbym wiedziec co wiesz o wydarzenich ktore maja sie wydarzyc w tym roku po 2 ludzie uwazaja to za bzdury sadze jednak sie sie myla plan zawsze byl ustalony z gory gdzies tam powyzej nami jednak czy ten plan ma sie zakonczyc w 2012 jak mowi kod bibli czy w innym czasie czy umiesz mi na to pyt odpowiedziec

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aniostr
Administrator



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 1067
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 20:36, 22 Wrz 2006    Temat postu: Re: kilka waznych pytan

plomien napisał:
sadzac po znakach na ziemi czas jest bliski czy koniec mozna uwazac za poczatek nowej rzeczy nie boje sie smierci . ale chcialbym wiedziec co wiesz o wydarzenich ktore maja sie wydarzyc w tym roku po 2 ludzie uwazaja to za bzdury sadze jednak sie sie myla plan zawsze byl ustalony z gory gdzies tam powyzej nami jednak czy ten plan ma sie zakonczyc w 2012 jak mowi kod bibli czy w innym czasie czy umiesz mi na to pyt odpowiedziec
Biblia ma swoją chronologię i swój plan. Bóg Wszechmogący zna przyszłość bo wie co zaplanował. Bóg nie zgaduje tylko tworzy co chce i to nazywa się przewidywanie. Bóg wie co sobie zaplanował. Tylko jest w tym problem że Bóg nie ujawnił tego wprost. Bóg chce abyśmy odgadli Jego plan. Biblia nam podpowiada jak mamy szukać i podaje wynik w Apokalipsie.
Aby zrozumieć plan Boga trzeba ruszyć rozumem, a do tego trochę ćwiczenia umysłowego.Ps. 1:1-3
1. Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców,
2. Lecz ma upodobanie w zakonie Pana I zakon jego rozważa dniem i nocą.
3. Będzie on jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, Wydające swój owoc we właściwym czasie, Którego liść nie więdnie, A wszystko, co uczyni, powiedzie się.
(BW)

Żyjemy w bardzo krytycznym momencie jeśli chodzi o plan Boży, ponieważ ten świat Bóg skazał na zagładę z powodu wielkiej rozpusty i zła na masową skalę. Narody tego świata mordują się wykorzystując technikę jaka nie była znana w innym czasie. Istniejemy jeszcze jedynie dlatego że Bóg powstrzymał samozagładę. Ten stan nie będzie trwał w nieskończoność bo za chwilę to powstrzymywanie skończy się.
Obj. 7:1-3
1. Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.
2. Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc:
3. Nie wyrządzajcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich.
(BW)

Czas na wybranie rządu Teokratycznego który po tej zagładze będzie rządził przez tysiąc lat skończy się 8 grudnia 2006 roku o północy.
Przedtem zobaczymy plagi ogłaszane przez dwóch świadków którzy rozpoczną swoją działalność 1 Listopada.
Bóg nie chce by ludzie wierzyli na ślepo, jak zobaczą że woda zamieniła się w krew to wtedy Bóg oczekuje od nich szybkiego myślenia.
Już dużo czasu nie pozostało.
Obj. 10:6
6. I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa,
(BW)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Aniostr dnia Pią 20:39, 22 Wrz 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aniostr
Administrator



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 1067
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:02, 22 Wrz 2006    Temat postu:

plomien napisał:
to znaczy ze 1 grudnia tego roku sie zacznie ,,,,,,,,
1 Listopada zacznie się działalność dwóch świadków którzy będą zapowiadać przez 37 dni, czyli do 8 grudnia że w nocy Bóg rozpocznie sąd nad religią i nad tym światem. Mamy jeszcze 39 dni do 1 Listopada i tylko tyle zostało do rozpoczęcia się dni ostatnich tego świata które są przez Boga policzone.Dan. 12:12
12. Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni.
(BW)

Kto przeżyje te 1335 dni, począwszy od 1 Listopada, ten przeżyje koniec tego świata. Będzie takich ludzi 200 milionów z tych 6 miliardów które obecnie żyje na tym świecie. Czyli przeżyje 3% ludzi, reszta spłonie w ogniu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
plomien
Wtajemniczony



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 9:26, 23 Wrz 2006    Temat postu:

czyli widac ze ja splone mimo iz uwierzylem nie bylem zawsze zgodny z naukami boga czy tym samym zasłużyłem by przeżyć

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aniostr
Administrator



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 1067
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 10:58, 23 Wrz 2006    Temat postu:

plomien napisał:
czyli widac ze ja splone mimo iz uwierzylem nie bylem zawsze zgodny z naukami boga czy tym samym zasłużyłem by przeżyć
To się jeszcze okaże, nic jeszcze o jednostkach nie jest przesądzone. Każdy sam zadecyduje czy będzie spalony czy nie. Wszystko będzie zależało od reakcji na te zapowiadane i czynione plagi i znaki przez dwóch świadków. Dwóch świadków będzie ogłaszać prawdy od Boga i ludzie sobie wybiorą czy chcą słuchać religii czy dwóch świadków. To się rozpocznie po 1 Listopada. Wybór będzie należał do każdego z osobna.[/url]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
plomien
Wtajemniczony



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 11:13, 23 Wrz 2006    Temat postu:

jak beda wygladac te plagi to znaczy ze religia sie myli ...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aniostr
Administrator



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 1067
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 11:46, 23 Wrz 2006    Temat postu:

plomien napisał:
jak beda wygladac te plagi to znaczy ze religia sie myli ...
Religie mylą się tak samo jak za czasów Jezusa, też były religie czyli takie wyznania jak Sadyceusze i Faryzeusze oraz inne. Jezus głosił że te reliogie są od diabła a przecież te religie uczyły o Bogu i przykazaniach.Jan. 8:39-49
39. Odpowiadając, rzekli mu: Ojcem naszym jest Abraham. Jezus im rzecze: Jeżeli jesteście dziećmi Abrahama, spełniajcie uczynki Abrahama.
40. Lecz teraz chcecie zabić mnie, człowieka, który wam mówił prawdę, którą usłyszałem od Boga: Abraham tego nie czynił.
41. Wy spełniacie uczynki swojego ojca. Na to mu rzekli: My nie jesteśmy zrodzeni z nierządu; mamy jednego Ojca, Boga.
42. Rzekł im Jezus: Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, Ja bowiem wyszedłem od Boga i oto jestem. Albowiem nie sam od siebie przyszedłem, lecz On mnie posłał.
43. Dlaczego mowy mojej nie pojmujecie? Dlatego, że nie potraficie słuchać słowa mojego.
44. Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.
45. Ponieważ Ja mówię prawdę, nie wierzycie mi.
46. Któż z was może mi dowieść grzechu? Jeśli mówię prawdę, dlaczego nie wierzycie mi?
47. Kto z Boga jest, słów Bożych słucha; wy dlatego nie słuchacie, bo z Boga nie jesteście.
48. Odpowiadając, Żydzi rzekli do niego: Czyż nie mówimy słusznie, że jesteś Samarytaninem i masz demona?
49. Jezus odpowiedział: Ja nie mam demona, ale czczę Ojca mego, a wy mnie znieważacie.
(BW)

Teraz jest podobna sytuacja, religie nazywają tych którzy głoszą słowo Boże opętanymi a to one są opętane przez demony, dlatego tyle ich jest. Każda religia podlega innemu demonowi dlatego są takie różnice w nich a twierdzą że nauczają o tym samym Bogu.1 Kor. 11:19
19. Zresztą, muszą nawet być rozdwojenia między wami, aby wyszło na jaw, którzy wśród was są prawdziwymi chrześcijanami.
(BW)

Cały czas toczy się walka o prawdę, demony zaciemniają prawdę i głoszą innego Chrystusa, inne nauki przeciwne temu co ogłaszał Jezus. Jak one to czynią? Czynią to przez interpretacje, mówią że trzeba inaczej rozumieć niż jest napisane. Jezus osrzegał przed takimi zwodzicielami którzy chodzą w długich sukniach:Mar. 12:38-40
38. I mówił w nauczaniu swoim: Wystrzegajcie się uczonych w Piśmie, którzy chętnie chodzą w długich szatach i lubią pozdrowienia na rynkach
39. I pierwsze krzesła w synagogach, i pierwsze miejsca na ucztach;
40. Którzy pożerają domy wdów i dla pozoru długo się modlą; tych spotka szczególnie surowy wyrok.
(BW)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
plomien
Wtajemniczony



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 11:59, 23 Wrz 2006    Temat postu:

jezus także ostrzegal o fałszywych prorokach ktorzy beda starali sie zatracici prawde i zeslac ludzi do piekla przez swe postepowanie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aniostr
Administrator



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 1067
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 12:11, 23 Wrz 2006    Temat postu:

plomien napisał:
jezus także ostrzegal o fałszywych prorokach ktorzy beda starali sie zatracici prawde i zeslac ludzi do piekla przez swe postepowanie
Oczywiście i nawet podał co będą czynić ci fałszywi prorocy i jak będą wyglądać. Cały świat leży w mocy złego ducha i zaciemnił ludziom prawdę z Biblii. Ludziom trodno jest zrozumieć że już zostali zwiedzeni a teraz muszą poznać prawdę która ich wyzwoli z religii, czyli z tego Wielkiego zamieszania, Babilonu Wielkiego. Cały świat i wszystkie narody zostaly zwiedzione przez czary jakie religia stosowała przez te stulecia.Obj. 18:21-24
21. I podniósł jeden potężny anioł kamień, duży jak kamień młyński, i wrzucił go do morza, mówiąc: Tak jednym rzutem zostanie strącone wielkie miasto Babilon, i już go nie będzie.
22. I już nie rozbrzmi w tobie gra harfiarzy ani muzyków, ani flecistów, ani trębaczy, już też nie będzie u ciebie mistrza jakiegokolwiek rzemiosła, ani już nie usłyszy się u ciebie huku młyna:
23. I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy; gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody.
24. W nim też znaleziono krew proroków i świętych, i wszystkich, którzy zostali pomordowani na ziemi.
(BW)
To religie są winne zamordowania Apostołów i innych sług Bożych których te religie spaliły na stosach za głoszoną prawdę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
plomien
Wtajemniczony



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 12:28, 23 Wrz 2006    Temat postu:

to znaczy ze religia chrzescijanska klamie czy jest 1 religia mowiaca prawde,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, kogo mamy sluchac wiem ze boga ale czy fałszywy prorok bedzie osadzony .....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aniostr
Administrator



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 1067
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:12, 23 Wrz 2006    Temat postu:

plomien napisał:
to znaczy ze religia chrzescijanska klamie czy jest 1 religia mowiaca prawde,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, kogo mamy sluchac wiem ze boga ale czy fałszywy prorok bedzie osadzony .....
Na temat religii sam musisz się przekonać, zbadaj z Biblią czy dana nauka się zgadza z tym co głosił Jezus i prorocy.
Jeśli chodzi o fałszywego proroka to on pojawi się pod koniec wielkiego ucisku i też będzie czynił cuda i znaki by zwieść nawet wybranych.
Jak dwóch świadków będzie ogłaszać przez 1260 dni prawdy od Boga to po ich zabiciu szatan wyprosił sobie u Boga by odwiać plewy od przenicy i Bóg się zgodził by szatan i jego fałszywy prorok mógł czynić cuda przez 30 dni.Łuk. 22:31
31. Szymonie, Szymonie, oto szatan wyprosił sobie, żeby was przesiać jak pszenicę.
(BW)Dan. 6:13-14
13. Potem stanęli przed królem i tak rzekli: Czy nie kazałeś wypisać nakazu, że każdy, kto by w ciągu trzydziestu dni o cokolwiek modlił się do jakiegokolwiek boga albo człowieka oprócz ciebie, królu, będzie wrzucony do lwiej jamy? Wtedy odpowiedział król i rzekł: Rzecz to niewątpliwa zgodnie z niewzruszonym prawem Medów i Persów.
14. Wtedy odpowiadając rzekli do króla: Daniel, jeden z wygnańców judzkich, nie zważa na ciebie, o królu, i na twój nakaz, który kazałeś wypisać: trzy razy dziennie odprawia swoje modły.
(BW)
Obj. 19:20
20. I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.
(BW)Obj. 13:14-15
14. I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
15. I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.
(BW)


[/url]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
plomien
Wtajemniczony



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 18:42, 23 Wrz 2006    Temat postu:

ale biblia byla modyfikowana we wczesnych latach ............. chrzescijanstwa tak naprawde ta 1 mowila cala prawde a na soborach zostala tak zmodyfikowana ze nieraz sie z z ta prawdda rozmija

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
plomien
Wtajemniczony



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 19:07, 23 Wrz 2006    Temat postu:

to dziwne ale na mojej klatce od jakiego czasu kilka miesiecy pojawil sie czerowny znak ktory nie chce zejsc czy to moze byc znak dobry czy tez zły

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aniostr
Administrator



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 1067
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 20:02, 23 Wrz 2006    Temat postu:

plomien napisał:
ale biblia byla modyfikowana we wczesnych latach ............. chrzescijanstwa tak naprawde ta 1 mowila cala prawde a na soborach zostala tak zmodyfikowana ze nieraz sie z z ta prawdda rozmija
O to nie ma obawy, Pismo jest pilnowane przez Boga który zdalnie wpływa na treść. Gdyby ktoś zmienił to inny to naprawi bo Bóg jest Wszechmogący. Gdyby tak było jak piszesz to nikt nie znał by prawdy, a tak nie jest. Są wykopaliska archeologiczne i znadywane tam fragment ksiąg potwierdzają się z tymi które mamy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
plomien
Wtajemniczony



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 13:57, 26 Wrz 2006    Temat postu:

swiat zostanie potepiony twoim zdaniem w tym roku ale czekasz juz na to 20 lat skad mozesz wiedziec ze chodzi o ten rok a nnie o ten za 10 lat .............

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum --->Obj 11:3-14 Strona Główna » Czas dla tego świata skończy się w zimie, MENE,MENE,TEKEL >2020. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin